Motorola Defy na allegro

Sprawy og贸lne

Motorola Defy na allegro

Postprzez Titus Atomicus » 10 Maj 2013, 13:06

Witam,
Na allegro jakis wysyp Motoroli Defy.
http://allegro.pl/listing/listing.php?b ... orola+defy
Czy te za 500zl to rzeczywiscie nowe telefony i maja jakas gwarancje? Sprzedawcy zapewniaja ze tak, i ze gwarancja 2 lata...
Siemens ME45, Samsung Solid B2710 i wreszcie Motorola Defy+
Titus Atomicus

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Re: Motorola Defy na allegro

Postprzez elbart » 10 Maj 2013, 15:24

Co do stanu telefonu to raczej nie ma powodu do obaw. Je艣li sprzedawca pisze, 偶e telefon jest nowy to tak powinno by膰. Musisz tylko sprawdzi膰 jego komentarze. Ja za swoj膮 Motorole Defy+ zap艂aci艂em 515zl wi臋c cena ko艂o 500zl jest optymaln膮. Pami臋taj tylko, 偶e znaczna cz臋艣膰 telefon贸w pochodzi z UK. Co do gwarancji to wraz z przesy艂k膮 powinno si臋 otrzyma膰 paragon(faktur臋), kt贸ra jest podstaw膮 gwarancji. Je艣li sprzedawca w opisie aukcji, 偶e gwarancja jest na 2 lata to tak powinno by膰. Wiadomo, 偶e z egzekwowaniem tego bywa r贸偶nie. Jak dla mnie to chyba wola艂bym i艣膰 do serwisu w mojej okolicy i zap艂aci膰 ni偶 czeka膰 nie wiadomo ile na odes艂anie, ale to moje zdanie.
elbart

Postprzez Titus Atomicus » 10 Maj 2013, 15:38

Hej,
Tylko, ze te trzy najtansze aukcje to telefony importowane z uk. Z tym, ze z komentarzy do tej calkiem najtanszej oferty wynika, ze wbrew opisowi, telefony nie sa nowe, a przypuszczalnie refurbished. Pytanie, czy te nieco drozsze sa nowe, czy tez refurbished, a tylko nikt z kupujacych sie nie poznal.
Co do gwarancji, to jak rozumiem, to tylko jest gwaracja sprzedawcy - i nie ma jakiejs miedzynarodowej gwarancji Motoroli?
Aaa, i gdzie ty kupowales swoja Defy, elbart?
Titus Atomicus

Postprzez elbart » 10 Maj 2013, 22:24

Przez allegro. Moja motka te偶 jest z UK. Wszelkie znaki m贸wi膮 te偶, 偶e jest nowa(ocena wizualna - stan 艣rubek, obudowy i ekranu, baterii). Co do mi臋dzynarodowej gwarancji to taki telefon musia艂by posiada膰 kart臋 gwarancyjn膮 wystawion膮(podstemplowan膮) przez Motorola. W znacznej wi臋kszo艣ci przypadk贸w dostaniesz tylko paragon, wi臋c gwarancj臋 kt贸r膮 wystawia sprzedaj膮cy.
elbart

Postprzez Titus Atomicus » 13 Maj 2013, 07:11

No to ciekawe ile jeszcze te Motorole Defy spadna. Przeciez jest tego tyle ze rynek tego nie wchlonie.
Titus Atomicus

Wr贸膰 do Og贸lne

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 2 go艣ci