zawiecha przy połączeniu przych.

Sprawy ogólne

Re: zawiecha przy połączeniu przych.

Postprzez vicekexe » 30 Maj 2011, 14:17

Ja tak samo - nic nie nakladalem, ale teraz sie nad tym zastanawiam ;/ czy jest jakas nakladka na ten caly system odpowiedzialny za wykonywanie polaczen (nie chodzi tutaj o full screen caller itp czy jakas nakladka na dialera - bo to nie jest do tego) cos jak GO!sms (polecam !!!!).

Widocznie zostaje nam tylko czekac na oficjalnego FROYo ;p
vicekexe

Has thanked: 0 time
Have thanks: 1 time

Postprzez tomx4 » 15 Kwi 2012, 19:40

Witam, Defy kupiłem we wrześniu 2011 z wersją 2.2.2. Od początku nie mogę odebrać jednej na kilka/kilkanaście rozmów . Telefon dzwoni ale ekran pozostaje bez reakcji na dotyk. Odblokować mogę dopiero jak przestaje dzwonić i muszę sam oddzwaniać. Myślałem, że to wina zainstalowanych aplikacji, launchera. Testowałem różne launchery i lockery, zrobiłem też powrót do ustawień fabrycznych i problem ciągle pozostaje. Wykonuję tylko kilkanaście rozmów tygodniowo i przynajmniej na jednej się zawiesza. Oddałbym na gwarancje ale robiłem już kilkadziesiąt prób połączeń z innego telefonu i nie udało mi się go zawiesić. Telefon jest w idealnym stanie i boję się, że wróci po dwóch tygodniach z naprawy, będzie sponiewierany a problem pozostanie :)
Informacje o telefonie:
Model MB525
wersja systemu Moto_Version.34.179.2.MB525.Retail.en.CEE
wersja systemu Android 2.2.2
wersja jądra 2.6.32.9-ga28fcc4
numer kompilacji JOREM_U3_3.4.2_179-2
zielona soczewka - SOC

Dodam tylko, że żadnych modyfikacji nie przeprowadzałem. Może ktoś zna jakieś rozwiązanie problemu?
tomx4

Have thanks: 0 time

Postprzez Piaer » 15 Kwi 2012, 20:15

Możesz wgrać inny soft, np. CM7, co ewentualnie wykluczy winę zabugowanego 2.2.2
P.S. Jeśli chcesz odebrać telefon, to wyłącz i włącz ekran, raz tak miałem i pomogło :) Co do przyczyny problemu, to nie wiem czy wpływa na to jakaś wilgoć czy co, sam nie wiem...
Telefon: Motorola Moto G
ROM: Stock KitKat 4.4.2
Mój chomik z plikami użytkowymi dla Defy: http://chomikuj.pl/lyft/Android
Mój blog o Moto G: http://motorola-g.blogspot.com/
Piaer

Has thanked: 9 times
Have thanks: 102 times

Postprzez mirekes » 19 Sty 2013, 03:27

Zauważyłem jakiś związek z ustawieniem automatycznej blokady po włożeniu do kieszeni. Jak nie ma ptaszka w tej opcji to zwiechy się nie zdarzają. Czasami po wyjęciu telefonu dzwoniącego trzeba przesunąć suwak a czasami nacisnąć słuchawkę. Nie wiem od czego to zależy.
mirekes

Postprzez padrelvis » 03 Mar 2013, 16:25

Moja MB 526 wersja 2.3.6. też ma problem książka strasznie muli czy na prawde nie ma na to rozwiązania? To naprawdę przekreśla tego fona
padrelvis

Poprzednia

Wróć do Ogólne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości