Millestone czy BlackBerry 9800...

Sprawy og贸lne, testy, recenzje, dane techniczne...

Millestone czy BlackBerry 9800...

Postprzez caddy » 21 Pa藕 2013, 00:36

Witam wszystkich, jestem nowy i je艣li za艂o偶y艂em temat nie tu gdzie trzeba, to przepraszam i prosz臋 o przeniesienie :)

Napisz臋 kr贸tko i na temat, chc臋 kupi膰 funkcjonalny tzw. slider w okolicach 300-400z艂 (nie my艣l臋 o nowych urz膮dzeniach, bo nie mam kasy a zreszt膮 szkoda by艂oby mi, zwa偶aj膮c na utrat臋 warto艣ci ) przeszuka艂em wiele urz膮dze艅 i m贸j wyb贸r zaw臋zi艂 si臋 do dw贸ch modeli:
-BlackBerry Torch 9800
-Motorola Milestone
Obydwa telefony ciesz膮 si臋 uznaniem u偶ytkownik贸w i mam problem, kt贸ry lepszy. Motorola na pewno jest bardziej wytrzyma艂a, obudowa jest z dobrej jako艣ci materia艂贸w, ma super wy艣wietlacz, za to BB ma s艂aby wy艣wietlacz, ale 艣wietny zasi臋g...

Dodam, 偶e mia艂em ju偶 trzy telefony BB i teraz mam Motorol臋, przez co do obydwu tych marek mam sentyment, ka偶da z nich ma co艣 co mi si臋 podoba a to utrudnia mi wyb贸r :)

Prosz臋 o opinie osoby, kt贸re mia艂y styczno艣膰 z jednym i drugim urz膮dzeniem, lub mog膮 cokolwiek mi doradzi膰 - mo偶e co艣 jeszcze innego... Wiem, 偶e to forum Motoroli ale chodzi mi o w miar臋 obiektywne opinie :)
caddy

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Wr贸膰 do Og贸lne

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 1 go艣膰