Motorola Atrix - test rozpoczęty!

Sprawy ogólne, testy, recenzje, dane techniczne...

Motorola Atrix - test rozpoczęty!

Postprzez mobi » 30 Mar 2012, 22:13

Dzisiaj dotarła do mnie Motorola Atrix do testów razem z Lapdockiem. Już na pierwszy rzut oka pod względem wielkości i jakości wykonania obudowy jest świetnie. Zobaczymy, czy odczucia z użytkowania będą podobne i ile pociągnie bateria 1880 mAh. Pierwsze filmy już w ten weekend na naszym kanale YT :) i oczywiście tutaj na forum.
Piszcie w tym temacie co chcielibyście żebym przetestował.
Nortel 1822 -> SE T10 -> SE T20 -> Sony J70 -> SE P1i(zalany) -> Samsung Solid B2100(żyje) -> Motorola Defy -> Motorola Razr i(zalany) -> Motorola Moto G :)
Motorola Moto G 8GB stock 5.0.2 (z x-kom.pl) Quadrant Standard - 8663 pkt. Antutu - 17549 pkt.
Image
Samsung Galaxy Android Forum | Sony Xperia Android Forum | LG Swift Android Forum | MS Lumia Android Forum
mobi
Administrator

Has thanked: 7 times
Have thanks: 18 times

Re: Motorola Atrix - test rozpoczęty!

Postprzez Piaer » 30 Mar 2012, 22:19

O panie nawet Lapdocka Ci dali? Niezle :) Pobaw się tym Lapdockiem, pokaż możliwości tego Ubunciaka :) Uwielbiam cene tego sprzetu u producenta - 500 dolców xD
Pokaż możliwości telefonu w grach, bo to kawał silnego hardwaru, no i można pokazać przeglądarkę z contentem 720p, czego na Defy nie uświadczymy :)
Telefon: Motorola Moto G
ROM: Stock KitKat 4.4.2
Mój chomik z plikami użytkowymi dla Defy: http://chomikuj.pl/lyft/Android
Mój blog o Moto G: http://motorola-g.blogspot.com/
Piaer

Has thanked: 9 times
Have thanks: 102 times

Postprzez spawik » 05 Kwi 2012, 12:18

Cześć,

Sprawdź jak się ma bateria i jak sobie telefon radzi w miejscach o słabym zasięgu (np. na pograniczu 2 stacji bazowych).
Druga rzecz to jakie dokładnie pasma obsługuje polska seria (np. czy UMTS poza 2100 "widzi" też 900? 850?) Pytam bo widziałem różne opisy w specyfikacjach...
I trzecia rzecz jaka mnie interesuje to jak wygląda synchronizacja z kalendarzem z MS Outlook'a, da się bezpośrednio i bezproblemowo?

Dzięki,
pozdrawiam.
spawik

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Postprzez miker » 07 Maj 2012, 14:33

Cześć

Gdzie znajdę jakieś relacje z testu?
Jak się motka sprawowała?
myslę właśnie nad zakupem tego modelu, dlatego każda opinia mile widzaiana

pozdrawiam
miker

Have thanks: 0 time

Postprzez koko21 » 11 Cze 2012, 23:22

Mam Atrixa od pół roku, bateria BARDZO ok.ale wyłączył się, (ot tak bez powodu) chyba ze dwa razy. A jeśli chodzi o zasięg, to używałem go tylko w Warszawie i okolicy, więc było wporzo. Przez miesiąc miałem okazję używać dwa aparaty równocześnie : artixa i iphona 4 - wybrałem Motke, pomimo że mam maca ! Poczekam jeszcze trochę i nie obejdzie się bez rootowania, trzeba pokazać kto tu rządzi.
koko21

Have thanks: 1 time

Wróć do Ogólne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość