Motorola PRO i PRO+

Sprawy og贸lne, testy, recenzje, dane techniczne...

Re: Motorola PRO i PRO+

Postprzez mobi » 11 Lut 2012, 02:09

musisz szukac na forum http://forum.xda-developers.com
Nortel 1822 -> SE T10 -> SE T20 -> Sony J70 -> SE P1i(zalany) -> Samsung Solid B2100(偶yje) -> Motorola Defy -> Motorola Razr i(zalany) -> Motorola Moto G :)
Motorola Moto G 8GB stock 5.0.2 (z x-kom.pl) Quadrant Standard - 8663 pkt. Antutu - 17549 pkt.
Image
Samsung Galaxy Android Forum | Sony Xperia Android Forum | LG Swift Android Forum | MS Lumia Android Forum
mobi
Administrator

Has thanked: 7 times
Have thanks: 18 times

Postprzez tomp » 11 Lut 2012, 23:33

cena allegro za pro+ jest chora, 1700 z艂 + przesy艂ka. Kupi艂em w艂a艣nie na angielskim ebayu jedn膮 z ostatnich sztuk za duuu偶o lepsze pieni膮dze (s膮 ale ju偶 za 270艁+). Potrzebuje telefonu z fizyczn膮 klawiatur膮, bardziej mi taka pasuje jak w Motoroli. Oczywi艣cie alternatyw膮 jest Desire Z ale jest ju偶 troch臋 stary. Mo偶na oczywi艣cie kupi膰 z USA Droida 3 ale wola艂em Pro+ (cena te偶 lepsza)

W tej chwili u偶ywam HTC Sensation i pomimo 偶e telefon ten jet swietny to cz臋ste uzywanie wirtualnej klawiatury jest po prostu uci膮偶liwe. Bardzo zale偶y mi na wsp贸艂pracy z kalendarzem i wybra艂bym pewnie Blackberry ale ten nie ma tak fajnej agendy na homescreenie jak w Androidzie. Dlatego stan臋艂o na Pro+ i telefon ten nie ma absolutnie 偶adnej konkurencji w swojej kategorii (qwerty bez wysuwania, android). XT610 jest sporo w dobrej cenie z Niemiec ale qwertz to dla mnie kolejna pomylka dla kogos kto kupuje ten aparat wlasnie dla qwerty
tomp

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Postprzez mobi » 12 Lut 2012, 02:07

Jest jeszcze bardzo fajny HTC Cha Cha, kt贸ry testowa艂em w tamtym roku i zrobi艂 na mnie bardzo dobre wra偶enie, jednak Pro+ jest pod wzgl臋dem hardware sporo lepsza od Cha Cha ale filozofia budowy telefonu ta sama.
Nortel 1822 -> SE T10 -> SE T20 -> Sony J70 -> SE P1i(zalany) -> Samsung Solid B2100(偶yje) -> Motorola Defy -> Motorola Razr i(zalany) -> Motorola Moto G :)
Motorola Moto G 8GB stock 5.0.2 (z x-kom.pl) Quadrant Standard - 8663 pkt. Antutu - 17549 pkt.
Image
Samsung Galaxy Android Forum | Sony Xperia Android Forum | LG Swift Android Forum | MS Lumia Android Forum
mobi
Administrator

Has thanked: 7 times
Have thanks: 18 times

Postprzez Rok » 05 Lip 2013, 13:29

Mam Motk臋 Pro+ od paru miesi臋cy i jestem zadowolony, jedny minus tego telefonu to stara wersja Androida, przyda艂 by si臋 4.x
Rok

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Poprzednia

Wr贸膰 do Og贸lne, Testy, Por贸wnania i Recenzje

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 1 go艣膰